התאחדות המלאכה והתעשייה

אנו בהתאחדות המלאכה והתעשייה, עמותה ללא מטרות רווח המייצגת עשרות אלפי עסקים קטנים ובינוניים בישראל, עובדים ימים כלילות על מנת לשמור על זכויותיהם של חברינו, להגן על הצרכים שלהם ולעזור להם בהתמודדויות ובאתגרים אותם חווים בעלי העסקים מדי יום.

פעילותינו משמעותית לבעל העסק, אשר מתמודד עם עומס רגולציה, עם מיסוי רב ועם ביורוקרטיה שלעיתים מקשה עליו בניהול העסק. אנו כאן, בצורה פרטנית ורוחבית, נותנים את המענה הנדרש בכל תחום בו בעל העסק צריך אותנו באמצעות סוללת יועצים הנותנים שירותים לבית העסק, חותמים על הסכמים קיבוציים, מעלים סוגיות אל מול מקבלי ההחלטות ועוד.

התאחדות המלאכה והתעשייה, רשומה כעמותה ללא מטרות רווח ומאגדת כ40,000 עסקים קטנים יצרניים, בעלי מלאכה, הנהנים משירותיה. מטרת ההתאחדות לייצג את חבריה בפני מוסדות ציבוריים וכלכליים, ובפני רשויות ממשלתיות ומוניציפאליות בנושאים הנוגעים לחוקים, תקנות, צווים, רישיונות, צווי הרחבה והסכמים קיבוציים או כל נושא אחר שעליו היא מחליטה. זאת במגמה לשמר להגן, לשפר ולקדם את האינטרסים הכלכליים, המקצועיים, החברתיים התרבותיים והציבוריים של חבריה, ולשדרג את מעמדם ותדמיתם. ההתאחדות פועלת לפיתוח התעשייה הקלה והעסקים הקטנים, מסייעת בהגשת שירותים פיננסיים, ומציעה ייעוץ והדרכה בניהול העסק.

התאחדות המלאכה והתעשייה שואפת לאגד ולחבר בין בעלי עסקים יצרניים קטנים ובינוניים ולפעול על מנת ליצור קרקע פורייה לכלכלה הישראלית לשגשג, לצמוח ולהתקדם.

אנו בהתאחדות המלאכה והתעשייה רואים בייצור וצריכה של תוצרים כחול לבן כדרך חיים וכמנוף לשימור תעשייה קטנה חיה ובועטת, המפרנסת מיליוני משפחות ונותנת מקום של כבוד לעובדים היצרניים של מדינת ישראל.

דילוג לתוכן